Mokymo klasė

20150622_15401320150622_154002

Klasės aprūpintos visomis šiuolaikinėmis techninėmis ir vaizdinėmis mokymopriemonėmis: magnetinė sankryžos maketo lenta, stendas su šviesos signalais, mokomieji plakatai, filmai ir kt. Mokomoji medžiaga dėstoma skaitmeninio projektoriaus pagalba.

nuotrauka0365

 

KET bilietų sprendimo mokomasi naujausios kompiuterinės mokomosios programos pagalba mokymosi klasėse. Bilietų sprendimo įgūdžius mokiniai gali tobulinti jiems patogiu metu, laikas neribojamas. Bilietai nuolatos atnaujinami ir papildomi pagal naujausius kelių eismo taisyklių pakeitimus. Papildomai kiekvienam mokiniui suteikiama galimybė mokytis KET testų nuotoliniu būdu (Online), su prisijungimo kodu-raktu iš savo namų kompiuterio.

nuotrauka0371Teorijos klasėje rasite pačią naujausią vaizdinę ir kompiuterinę mokymosi programą bei VĮ „Regitra“ mokomąją literatūrą. Atestuoti dėstytojai ne tik puikiai paruoš Jus teoriniam egzaminui, bet ir padės perprasti automobilio vidinę sandarą, jo eksploatavimą bei techninius reikalavimus.

Specialistų paruošti modeliai padės greitai perprasti automobilio sandarą, o sankryžų ir gatvių maketų dėka išmoksite puikiai orientuotis kiekvienoje situacijoje vairuojant.